ми продаємо тканини

ЛАСКАВО ПРОСИМО В НАШ ОНЛАЙН ШОУРУМ!

Тут Ви можете знайти найнеобхіднішу інформацію про наші тканини.

  • Джинсова тканина різної щільності, кольору і складу. Він же Denim, який при виварці, пранні, тертці і інших обробках може стати справжнім джинсовим шедевром як легендарні Levi`s.
  • Біфлекс, тканина, яку використовують для купальників, спортивного одягу, суконь для танців і повсякденного одягу.
  • Бавовна, Віскоза, Льон різних модних кольорів і комбінацій складів для вишуканих літніх суконь, сорочок, брючних костюмів та іншого одягу.
  • Плащові тканини, здивують вас своїми фарбами і переливами.
  • ХАЙ-ТЕК плівки-матові, прозорі, золоті, срібні, перламутрові і навіть ті, що змінюють колір.
  • Тенсел (Тencel / Lyocell)
  • Модал (Мodal)
  • Район (Rayon)

Це сучасні тканини натурального походження з деревини австралійського евкаліпта. Назви цих тканин в перекладі з англійської мови можуть бути переведені як штучний шовк або віскоза. Іноді деякі з них важко відрізнити на вигляд від шовку (не завжди можуть навіть фахівці), але вартість цих тканин набагато дешевше, ніж шовк.

  • ЕКО-шкіра, ЕКО-хутро, сітка з плівкою, сітка для білизни, атлас, поліестер, крепдешин, оксамит, шифон, плісеровані і не плісеровані, синтетичні і натуральні.
  • І навіть для преміум сегменту є натуральний 100% шовк і справжній 100% кашемір.
Для тих, хто не може приїхати до нас, ми надсилаємо зразки по всій Україні. Для початківців дизайнерів ми продаємо в роздріб від 1 метра. Дрібний опт від 10 м. Для супер оптових клієнтів діють окремі умови, програми та знижки.
Наша команда їздить по всьому світу, відвідує міжнародні виставки тканин і відбирає лише найкраще. Ми пильно стежимо і вивчаємо модні тенденції, щоб порадувати Вас текстилем нового покоління. Адже індустрія тканин не стоїть на місці, прогрес, сучасні технології - дають життя новим можливостям, новим приголомшливим відкриттям. Наша основна мета - дати нашим українським дизайнерам одягу можливість використовувати сьогодні ті ж сучасні тканини, з якими працюють їхні колеги по всьому світу.
У нашій компанії ви можете купити тканину від 1-го метра. Ми продаємо тканини в роздріб для того, щоб молоді дизайнери та бренди початківці могли відшити пробний зразок перед тим, як купити тканину оптом. На нашому сайті ми вказуємо ціну при покупці оптом від 10 метрів. При роздрібній купівлі до оптової ціни додається 30%. Для дизайнерів одягу більш досвідчених, ми даємо знижки на рулон тканини 6%. Ми висилаємо безкоштовні зразки тканин, дизайнерам одягу по всій Україні.
+380502210020 +380674062002 +380442990000

02081 м.Київ ул.Клеманская 1/5

про нас

Ми - IAMTEX і ми продаємо тканини для дизайнерів одягу

Не будемо приховувати - ми любимо моду. Не бренди, а ідеї, народжені безсонними ночами творчості. За простотою ідеальної речі ми бачимо копітку роботу дизайнерів одягу. Він художник для нас, кутюр'є, а тканини, які ми можемо йому надати - немов чисте полотно, йому лише слід додати колір і форму.
Ми хочемо бути частиною Вашого натхнення, через дотик до найтоншого китайського шовку, єгипетської бавовни, найніжнішого кашеміру, дати Вам можливість створювати красивий і комфортний одяг.
Українські дизайнери одягу наша трепетна пристрасть. Ми обожнюємо мить, коли в їхніх очах з'являється вогник, побачивши наші чудові матеріали. Той самий вогник який можливо виникав у Мікеланджело або Родена побачивши неповторний шматок мармуру, яким жеребом випало стати шедевром століття.
Заради цієї миті ми і працюємо. Заради цього ми збираємо бібліотеку історії моди. На блошиних ринках Парижа і Лондона, в букіністичних крамницях Нью-Йорка і Токіо ми годинами шукаємо рідкісні екземпляри книг по текстилю і журналів. Ми пишаємося нашою колекцією вінтажних журналів VOGUE. Одними з перших отримуємо трендові журнали про моду FOCUS, PRE-COLLECTIONS, TEXTILE REPORT і багато інших. Книги про тканини наша слабкість. Ми щасливі коли дизайнери одягу черпають натхнення заглядаючи в минуле, сьогодення і майбутнє моди.
Наша команда їздить по всьому світу, відвідує міжнародні виставки тканин і відбирає лише найкраще. Ми пильно стежимо і вивчаємо модні тенденції, щоб порадувати Вас текстилем нового покоління. Адже індустрія тканин не стоїть на місці, прогрес, сучасні технології - дають життя новим можливостям, новим приголомшливим відкриттям.
Наша основна мета - дати нашим українським дизайнерам одягу можливість використовувати сьогодні ті ж сучасні тканини, з якими працюють їхні колеги по всьому світу.
У нашій компанії ви можете купити тканину від 1го метра. Ми продаємо тканини в роздріб для того, щоб молоді дизайнери та бренди початківці могли відшити пробний зразок перед тим, як купити тканину оптом. На нашому сайті ми вказуємо ціну при покупці оптом від 10 метрів. При роздрібній купівлі до оптової ціни додається 30%. Для дизайнерів одягу більш досвідчених, ми даємо знижки на рулон тканини 6%. Ми висилаємо безкоштовні зразки тканин, дизайнерам одягу по всій Україні.

НОВИНИ

всі записи