З якої тканини пальто-легенда MaxMara?

Як створити “вічно юне” пальто, точно знають конструктори з Max Mara. Кращий кашемір, кращі швачки і вуаля, пальто-легенда готове!

 

У 1981 році дизайнер Анна Марія Беретта створила цей силует, який став нев’янучим бестселером, який щорічно повертається в зимові

колекції знаменитого італійського модного будинку, незмінно викликаючи відгук у серцях модниць по всьому світу.

Нова хвиля емансипації, що дала жінкам можливість нарівні з чоловіками змагатися в сфері бізнесу, вимагала нового дресс-коду.

У рік своєї появи на світ, це пальто «розслабленого силуету»

кольору верблюжої вовни або Кемел (camel), з похилими плечима, поясом-саше

і накладними кишенями – якраз слідувало найсвіжішим модним віянням.

Що таке найкращий кашемір?

 

КАШЕМІР – це гарант якості виробу. 100% кашемір м’який, ніжний і теплий матеріал, який не колеться при контакті з голим тілом, але при цьому дуже добре зберігає тепло. Зазвичай пальто з 100% кашеміру навіть не мають підкладки, як пальто MaxMara, тому що відчуття тепла від цієї тканини досить приємне. У кашемірової кози з усієї її вовни тільки 4-5% це підпушок з якого роблять 100% кашемір, все інше просто шерсть кашемірової кози.

 

Шанувальники кашеміру готові заплатити досить багато за вироби саме з 100% кашеміру. Зазвичай це вже заможні люди, які свій комфорт і свої відчуття ставлять на перше місце. Кашемір це найдорожчий матеріал в світі, і вироби з нього шиють тільки дуже відомі світові бренди.

 

Про кашемірові пальто, піджаки, костюми, жилети або навіть берети мріють всі, хто хоча б раз спробував носити цей матеріал. Люди з нестандартною фігурою воліють шити пальто з кашеміру індивідуально в ательє у кравців, які спеціалізуються на пошитті верхнього одягу. В Україні, на сьогоднішній день, багато ательє, які спеціалізуються на пошитті виробів з вовни та кашеміру.

 

Зазвичай індивідуальний пошив пальто коштує в рази дешевше, ніж готовий виріб відомого бренду з 100% Кашеміру.

 

.PS У нас постійно запитують: «а у вас дійсно стовідсотковий кашемір». ТАК, НАШ КАШЕМІР ДІЙСНО СТОВІДСОТКОВИЙ!

Купити кашемір в Києві: КАШЕМІР клікнувши на посилання ви можете перейти на сайт, де ознайомитеся з палітрою, асортиментом і цінами на кашемір. Ціна вказана роздрібна.

Якщо ви раптом захочете купити кашемір для пальто, тоді приходьте до нас за адресою: Казимира Малевича і Баженко 86В. Це не той кашемір який є на 7км 🙂

⇒Всі варіанти кашеміру тканини компанії IAMTEX за цим посиланням⇐

⇒Всі варіанти пальтової тканини компанії IAMTEX за цим посиланням⇐

 

No comments yet.

Залишити відповідь