Атласна тканина для весільних та вечірніх плать

Просте весільне плаття  – розумний вибір для скромної шлюбної церемонії. Лаконічний наряд, незважаючи на ординарний силует, привертає увагу бездоганною посадкою і ефектною тканиною. Мінімалізм простого весільного плаття – практичний тренд, який сповна оцінили сучасниці.

Модне вечірнє вбрання формату міді так само зачаровує, як елегантне плаття в підлогу. Секрет привабливості криється в магії пластичної тканини, яка струмує м’якими хвилями. Для досягнення такого ефекту при пошитті простого весільного або вечірнього плаття слід вибрати шовковисте віскозне полотно⇒16303⇐. Матеріал відрізняється благородним блиском, легко вкладається в драпірування, відмінно проявляє себе в статиці і динаміці.

Особливо ефектні в русі прості сукні максі з високими розрізами, моделі зі шлейфами, фігурною лінією низу. Загадковості жіночому нарядному платтю надають асиметричні декоративні деталі, глибокі хвилюючі вирізи і запахи. Чи не втрачають популярності ніжні дівочі сукні з американською проймою, тонкими бретелями, драпіруванням «гойдалки». Актуальні стильні моделі з V-подібним декольте і коміром-стійкою, круглої горловиною. Якщо хочете ще більш скромний варіант використовуйте віскозу крепдешин з матовим ефектом артикулу ⇒Betsy⇐.

Для лаконічних нарядів переважно вибирають шовковисту тканину артикулу ⇒Rio⇐ в білосніжних і пастельних тонах, просту випускну сукню бажано зшити з віскози насичених відтінків.

 

No comments yet.

Залишити відповідь