Тканини для мусульманського одягу

Халіма стала першою топ-моделлю в хіджабі.

 

Халіма Аден – перша модель мусульманка, яка з’явилася в хіджабі на обкладинці британського Vogue.

Хіджаб – ісламська хустина і широкий одяг для мусульманських жінок, що приховують фігуру жінки і шию, крім обличчя і зап’ястя рук.

Вперше Халіма вирішила спробувати себе в ролі моделі в 2016 році. Але навіть тут вона залишилася вірна своїм правилам, на конкурсі «Міс Міннесота» На раунді, де всі конкурсантки повинні вийти в бікіні, Аден вийшла в купальному костюмі для мусульманок – буркні. Це їй не завадило дійти до півфіналу і тоді на цьому конкурсі на неї звернули увагу безліч агенств, що і стало поштовхом в її модельній кар’єрі.

Буркіні (бодікіні) – комплект з двох частин, з капюшоном. Закриває повністю все тіло крім обличчя, долонь і стоп. Існують подібні варіанти для занять не тільки плавання, а й іншими видами спорту.

Одяг для віруючих жінок

Зараз багато світових брендів звернули увагу на мусульманську культуру і ринок споживачів. Наприклад в минулому році компанія Nike випустила спортивний плавальний хіджаб Pro Hijab. Хіджаб для плавання складається з двох предметів спортивна туніка для плавання, з вбудованим бюстгальтером і плавальні легінси.

DKNY, Tommy Hilfiger, Dolce & Gabbana, А ще раніше Uniqlo випустили капсульні колекції для мусульманок.

Серед інших дизайнерських будинків, котрі звернули увагу на цю нову для себе аудиторію, одяг для віруючих стали випускати – Oscar de la Renta, Monique Lhuillier, Tory Burch, Zimmerman і Max Mara. Всі вони вважали кращим відвертості і підкресленню сексуальності скромність, виражену в досить закритих, вільних і ненав’язливих речах. Одяг був зроблений для жінок – глибоко віруючих (причому, не тільки мусульманок, але і іудейок, християнок, мормонок та інших), хто поважає заповіти, які їм сповідує релігія і норми моралі, але як і будь-які жінки мріють одягатися стильно і підкреслювати за допомогою одягу свою красу. Всього кілька років тому про них думали одиниці відомих світових дизайнерів: мало кому спадало на думку, що мусульманки цікавляться модою і хочуть носити не тільки чорний нікаб.

 

Нікаб– одяг для мусульманок. Головний убор, зазвичай чорного кольору, який закриває обличчя з вузьким прорізом для очей.

Абая– довге традиційне плаття без пояса. Носиться з нікабом або хіджабом.

Арабський ринок люкс в грошовому вираженні.

Світ не просто так глянув на мусульманську культуру, згідно глобальному звіту про стан ісламської економіки в 2021 році, мусульмани будуть витрачати на одяг понад 300 мільярдів доларів США, що не може не радувати. Адже в період кризи в Китаї, Росії і Європі це може стати золотою жилкою для багатьох брендів одягу.

Як виглядає споживач жіночого одягу на Сході.

Всі хто був в Арабських Еміратах пам’ятають бутіки з одягом і вечірніми сукнями для східних жінок. Це шикарні магазини в центрі міста куди привезений найкращий одяг для жінок мусульманок.
Місцеві жінки змінилися, стали більш модні і розкуті, багато подорожують. Багато хто купує одяг в Мілані і в Парижі. Так як більшість навчалися в Європі, Великобританії чи Америці мусульманські дівчата цікавляться модою і у них відмінний смак. Тому будьте готові до того, що ваш клієнт буде хотіти купити у вас якісний виріб. Арабські жінки носять абсолютно будь-який одяг, але тільки вдома. Бачити їх у цьому одязі можуть тільки члени їх сім’ї на вулицю мусульманки виходять у своєму традиційному вбранні, під яким можуть бути заховані справжні шедеври з колекцій Dior або Valentino.

 

Хімара (кхімар) – мусульманська накидка закриває голову плечі і груди.

 

Пашміна– широкий великий шарф яким можна закрити голову, шию і плечі.

 

Чадра– легке жіноче покривало білого, синього або чорного кольору. Повністю закриває фігуру жінки з голови до ніг, як ковдра.
Частина вуалі чадри для голови складається з муслінової тканини, інша частина закриває обличчя.

Як варіант, заміни чадри можна зробити модний плащ в підлогу.

Хіджаб – ісламська хустина і широкий одяг для мусульманських жінок, що приховують фігуру жінки і шию, крім обличчя і зап’ястя рук.

⇒Натуральний шовк⇐

Тканини для хіджабу:⇒тенсел⇐ ⇒шовковиста віскоза⇐ ⇒крепдешин⇐

⇒Біфлекс для буркіні⇐

Тканини для косинок ⇒Вискоза с шерстью артикула959⇐

⇒оксамит⇐

⇒плісировані спідниці⇐

Тепла тканина для пашміни –⇒Віскоза з шерстю артікула959⇐

⇒Кашемір натуральний 100%⇐

⇒ВСЕ ТКАНИНИ⇐

Якщо виникли запитання ми завжди раді допомогти
⇒Контакти:⇐

+38 050 221 00 20

+38 098 299 00 01

+38 067 406 20 02 (Інна)
+38 067 389 05 70 (Юлія)

No comments yet.

Залишити відповідь