Тканина біфлекс меланж

Життя успішних сучасниць багатогранне і динамічне. Підтягнутий зовнішній вигляд – один з важливих умов реалізації і затребуваності в соціумі. Підтримувати бездоганну форму допоможе збалансовані фізичні навантаження і зручний одяг для активних занять. Для тренувань слід вибрати стильну майку, доповнену облягаючими ультракороткими шортами, боді, комплект або купальник з меланж-біфлекс.

Чим цікава ця стрейчева тканина? Практичний меланж-біфлекс зачаровує активних модниць дивовижною еластичністю, що дає повну свободу дій. Трикотажне полотно чудово розтягується в поздовжньому і поперечному напрямку, зводячи нанівець похибки крою в пошитої спортивної екіпіровки. Фітнес-комплекти з меланж-біфлекс неймовірно функціональні: відмінно носяться, легко перуться, швидко сохнуть.

Від традиційного однотонного біфлекс меланж-версія відрізняється матовою поверхнею і ефектним забарвленням, обумовлене рандомних переплетенням ниток двох – чотирьох тонів. В електронному каталозі нашої компанії представлені стильні тканини для пошиття модних спортивних сетів. Різні колористичні варіанти меланжевого біфлекс можна купити в роздріб та оптом. Остання пропозиція буде цікавою дизайнерам, що шиють на замовлення гімнастичний і спортивний одяг, сценічні і циркові костюми, сети для тренувань.

 

Активним дівчатам легко залишатися стильними навіть в залі. Для залучення уваги досить вибрати ефектний моно комплект, зшитий з меланж-біфлекс або ж надіти функціональний бра і ультра еластичні легінси з тканин-компаньйонів.

Стрейчевий матеріал незамінний в sport fashion, чудовий для пошиття домашніх комплектів, одягу для йоги, кежуальних сетів. У нашій компанії можна вигідно купити ідеальну тканину для яскравих динамічних образів – меланж-біфлекс
⇒2204332⇐.

No comments yet.

Залишити відповідь