Тканина для вечірньої спідниці

Що відрізняє вечірню спідницю від повсякденної моделі? Різниця, перш за все, криється в якості тканини і фасоні нарядного одягу. Вечірні спідниці шиють з розкішного текстилю, який утворює ефектні фалди; пластичних полотен, ліниво струмуючих вниз; прозорих тканин, що відповідають за повітряний «характер» пишних ярусних спідниць.

Благородне мерехтіння, властиве шовку, натуральної віскоза, дозволяють навіть класичним спідницям виглядати елегантно і респектабельно. Що вже говорити про тренд сезону – нарядної широкої спідниці! У статичному стані спідниці – «дзвіночки», а також моделі «півсолнця», годе ефектно «грають» м’якими відблисками шовковистої поверхні, в динаміці – плавно колишуться в такт неспішних кроків. У русі розкривається магнетизм чарівних моделей з розрізами, на запах, чарівно летять багатошарові спідниці.

Безсумнівний хіт «спідничної» ієрархії – аристократична модель зі складною драпіровкою. Тканина, складена в об’ємні складки в області бокового шва, і розкривається шикарним віялом глибоких фалд в нижній частині спідниці. Претензійна вечірня спідниця в підлогу в парі з гідним верхом здатна скласти серйозну конкуренцію будь-якому платтю.

Ідеальними тканинами для пошиття вечірніх спідниць обґрунтовано визнані шовковисті тканини артикулу⇒Rio⇐,⇒16303⇐. З більш легких тканин підійде напівпрозорий шифон артикулу⇒1040⇐, матовий крепдешин артикулу ⇒Betsy⇐. Для створення романтичного, трохи інфантильного образу бажано вибрати тканину м’яких пастельних тонів. Чудовий Vamp look забезпечать полотна глибоких насичених кольорів.

Питання у виборі тканини, де купити відповідну тканину, як купити тканину в роздріб в Києві якщо ви живете в Харкові. Компанія IAMTEX продає тканини оптом і в роздріб по всій Україні. Якщо вам сподобалися якісь тканини із запропонованих в цій статті ви можете замовити їх на сайті.

Наші клієнти купують у нас віскозу, тканину для спідниць, суконь, сліп дрес. Де б вони не знаходилися в Україні в Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Луцьку, Суми, Ужгород, Хмельницькі і не тільки, отримують наші зразки і можуть купити тканину оптом і в роздріб в компанії IAMTEX.

No comments yet.

Залишити відповідь