Marc Jacobs вперше проведе онлайн-курс

Засновник власної однойменної марки і колишній глава модного будинку Louis Vuitton вперше проведе онлайн-курс.

Існує навчальна інтернет-платформа TheMassterClass, на якій багато відомих діячів моди, кіно, літератури, діляться порадами у вигляді практичних уроків з удосконалення майстерності. Нещодавно з’явився анонс про те, що Марк Джейкобс проведе серію з 15 таких уроків. У цих уроках дизайнер хоче поділитися умінням відшукати ідеї, розкрити секрети технічного процесу, навчити створювати ескізи і втілювати їх в готові колекції.

«Я хочу поділитися тим що знаю, хочу надихнути Вас творити і висловлювати своє «Я» за допомогою моди. Хочу обговорити з Вами ті речі, які сам хотів би знати на початку своєї кар’єри. Основним в моїх уроках буде технічний процес. Буває так що ти хочеш створити сукню і шукаєш тканину, але найчастіше саме тканина надихає тебе на пошиття сукні». Марк розповідає, як відшиває сукні з використанням інтарсії, поєднуючи невеликі клаптики різних тканин в єдине ціле. Як створює щось абсолютно прекрасне, але залишає краї тканини необробленими, не обшитими. «Покази дуже важливі для мене. Там ти можеш передати основний посил, ідею, емоцію».

«Я з’явився в Луї Вуїтон щоб все змінити. – сміється. – Але мої ідеї часто вже не вживалися з баченням тих, хто був до мене. А мої задумки не давали втілити в життя! Все змінилося, коли я перестав слухати оточуючих і почав робити те що вважав правильним.

Особисто я люблю ризик. Я пишаюся собою і відчуваю себе краще, коли ризикую і йду наперекір усім. Думаю, що і вам теж варто спробувати! Я сподіваюся, ви зрозумієте, що мода не мистецтво, а частина мистецтва життя. Бачити те, що ви по справжньому любите, те, з чим у вас є зв’язок. Створювати свій власний голос, своє бачення, свій стиль. Створюючи, йти на ризик – в цьому суть моди ».

За детальною інформацією про уроки, стежте на нашому сайті і в facebook.

No comments yet.

Залишити відповідь