Догляд за новими джинсами

Джинсовые ткани

Купили нові джинси, але не знаєте, як правильно за ними доглядати? Ми допоможемо! Зібрали для вас актуальні відповіді на питання, які стосуються догляду за джинсового тканиною.

Як часто потрібно прати джинси?

Чим менше тим краще. Тому що ваші джинси будуть зношуватися, але разом з тим, будуть утворюватися заломи, які роблять їх вашими і унікальними. Перед пранням рекомендується носити джинси три-чотири рази, більше не потрібно. Рекомендується прати джинси в невеликій кількості води. Це не тільки допомагає економити. Дозвольте вашим джинсам дихати, не упаковуйте їх занадто щільно в ящики або полиці. Не вішайте куртки з джинсової тканини в шафи, якщо вони переповнені. Чим більше простору в шафі, де висять ваші речі з джинса – тим краще. Це дозволяє їм дихати і природно провітрюватися.

Джинсовая ткань

Існує думка про те, що джинси потрібно зберігати в морозильній камері. Це робиться для того, щоб вбити бактерії. Правда це чи ні?

Немає ніякого наукового обґрунтування для цього методу. У домашніх морозильних камерах немає достатньої температури, щоб вбити мікроби і бактерії, які іноді є джерелом неприємних запахів. Звичайно, кинути джинси в морозилку на якийсь час можна. Але це не допоможе очистити їх. Кращий спосіб зберегти речі свіжими – просто дозволити їм провітритися зовні.

Як правильно прати джинси в машині?

Більшість джинсів, які ми купуємо в магазинах, вже були вимиті промисловими машинами під час виробничого процесу. Ваша домашня пральна машина не буде сильно впливати на них. Але якщо ви все-таки перете джинси в машинці, поставте режим для тонких тканин або вибирайте делікатне прання. Перед пранням джинси краще вивернути навиворіт, а після прання – не сушити, дати їм можливість висохнути природним шляхом. Коли ми говоримо про прання джинсів, ми повинні звернути увагу на тип тканини, з якої вони зроблені. Деякі джинсові тканини, наприклад стрейч, витримують високу температуру прання.

Купили новые джинсы

Як позбутися від масляних плям на джинсах?

Один із способів – дитяча присипка. Втирайте її в пляму, залиште на якийсь час, а потім струсіть її з джинсів. Після цього джинси можна випрати. Також, допомагає і харчова сода. Для очищення плями, втріть невелику кількість, а потім промокніть тканиною. Харчова сода повинна вбирати масло.

Чи можна перефарбувати чорні джинси?

Це залежить від складу тканини. Якщо це 100-відсоткова бавовна або, скажімо, 98-відсоткова бавовна, два відсотки еластану (стрейч), то чорна фарба Rit, ймовірно, зробить це. Але якщо тканина містить поліестер, краще не пробувати, так як волокно з таким складом складно фарбувати.

Є думка: потрібно прийняти в джинсах душ, щоб вони краще сіли. Так це чи ні?

Такий міф дійсно є, але він не доведений. Краще просто вивернути джинси навиворіт, потримати в гарячій воді рохи часу, а потім кинути в сушарку. Деякі люди рекомендують для цього солону воду, проте, це працює тільки на не вивареній сирій джинсовій тканині. Більшість джинсів в даний час оброблені промислово до того, як потраплять на полиці, тому вибирайте ті, які підходять вам відразу ідеально, без додаткових зусиль і витраченого часу.

Всі варіанти джинсової тканини компанії IAMTEX за цим посиланням

No comments yet.

Залишити відповідь