Мілан очима Giorgio Armani.

Фрагменти маловідомого фільму про кутюр’є, режисера Мартіна Скорсезе.

Одна камера, дві великих людини і прекрасне місто моди. IAMTEX не втрималися і перевели на російську

міркування Джорджіо Армані про моду, про стилі, про поетичність життя в цілому.

“Краса Мілана – в абсолютній гармонії з тим, як я працюю, як живу, як сприймаю світ навколо себе. Мілан дуже змінився з тих пір, як я приїхав сюди вперше. Але не змінилася атмосфера міста, яка поглинає тебе і оберігає, поки ти працюєш або розважаєшся. Мілан дозволяє мені відчувати, ніби я його частинка, а він частинка мене. На себе у мене залишається лише кілька годин в день, тому що робота і є моє життя.

У мене немає так званого “гардеробу кутюр’є”. Я ношу сині піджаки, сині пуловери і сірі штани. Мені здається, що це і є моя уніформа. Щоб уміти одягатися, тобі потрібно знати себе, знати своє тіло, знати, хто ти є. Іноді я вдягаю краватку в смужку, коли мені потрібно виглядати більш елегантно. Чому завжди синій? Думаю, тому що синій мені до лиця. “

“Всякий раз, коли у мене запитуєте про те, що мені легше створювати: чоловічу колекцію або жіночу, я відповідаю, що чоловічу колекцію я малюю лівою рукою. Майже ритуал піаніста, який розвиває і покращує свої навички. А ось з жінками все інакше. Вони різноманітні в стилі, і це завжди ускладнює роботу дизайнера. Але з іншого боку, це стимулює мене і спонукає творити більше.

Світ і соціум змінюються, і мій одяг разом з ними. Повсякденне життя навколо немов сито, крізь яке я пропускаю свої ідеї. Ніби, я на знімальному майданчику: життя подібне фільму, а костюми до нього – одяг який я створюю.”

No comments yet.

Залишити відповідь