Тканина з принтом для вечірнього плаття

Заявити про себе, не соромлячись бути яскравою і помітною, найпростіше в правильному одязі. Збираючись на гучне свято, божевільну вечірку, світський раут, корисно одягнути нарядне плаття з виразним орнаментом. При цьому варто мати на увазі, що грамотно обраний візерунок зможе багато розповісти про учасницю fasnion івенту.

Цілеспрямована особа, яку не зупиняють перешкоди і труднощі, не замислюючись, віддасть перевагу фатальному платті з «хижом» забарвленням. Схоже, що анімалістичний принт претендує на топовий тренд сезону: до нього в своїх колекціях неодноразово зверталися такі маститі метри моди, як Michael Kors, Dolce & Gabbana, Alberta Ferretti. Божевільною енергетикою віє від ефектних «тварин» монолуків; в той час як вечірнє вбрання з міксу «хижого» принта з однотонною тканиною випромінює витонченість.

Якщо ультрамодний візерунок дикої кішки не знаходить відгуку в душі, слід подумати про більш елегантний орнамент. Не виключено, що романтичний настрій підтримає вечірню сукню з жіночним гороховим принтом. Курс на горох простежується в творчості Altuzarra, Carolina Herrera, інших законодавців елегантного образу.

Ніжні невагомі сукні повні наївної чарівності і незрозумілого шарму. Модний візерунок благоволить до творчих експериментів. Він незмінно гарний як в напівпрозорих ярусних сукнях з традиційним гороховим принтом, так і в горошинах різного розміру, «розсипалися» в ностальгічних моделях з запахом.

З чого шити стильні вечірні сукні з принтом? Звичайно ж з розкішних сучасних принтованих тканин.

Питання у виборі тканини, де купити відповідну тканину, як купити тканину в роздріб в Києві якщо ви живете в Харкові. Компанія IAMTEX продає тканини оптом і в роздріб по всій Україні. Якщо вам сподобалися якісь тканини із запропонованих в цій статті ви можете замовити їх на сайті.

Наші клієнти купують у нас віскозу, тканину для спідниць, суконь, сліп дрес. Де б вони не знаходилися в Україні в Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Луцьку, Суми, Ужгород, Хмельницькі і не тільки, отримують наші зразки і можуть купити тканину оптом і в роздріб в компанії IAMTEX.

No comments yet.

Залишити відповідь