Шовковиста тканина для повітряних весільних плать

Про повітряну весільну сукню мріє чи не кожна дівчина, що йде під вінець. Чуттєвий наряд символізує романтичні дівочі мрії, заворожує дивовижною ніжністю.

Для повітряних весільних суконь характерні летючі широкі спідниці, нерідко – багатоярусні або доповнені шлейфом. Часто найніжніші нарядні сукні шиють з двох видів тканини. Одне з цих полотен, як правило, досить щільне, пластичне та володіє благородним приглушеним блиском.

Ідеальним компаньйоном для нього виступає невагомий шифон, респектабельний гіпюр; витончені мереживні мотиви надають вечірній сукні чарівний шарм і витонченість. Мікс тканин шовковистого артикулу ⇒16303⇐ і напівпрозорого шифону артикулу⇒1040⇐ можна назвати однією з найбільш вдалих тканинних композицій для пошиття вечірніх летючих суконь.

Ефектні повітряні наряди прилягаючого силуету, доповнені відлітними драпірованими деталями, бантами, шарфами, знімними спідницями. Бездоганна посадка забезпечується за рахунок ідеального крою; в деяких моделях витончений ліф створюється з використанням
⇒стрейчової сітки⇐.

 

Чарівні довгі повітряні плаття підійдуть не тільки для весільних церемоній. Трендові наряди з легких тканин підходять для випускниць, шанувальниць романтичних подорожей і світських вечірок.

No comments yet.

Залишити відповідь