Тканина крепдешин для весільного комбінезона

Весільні комбінезони – впевнений вибір неординарних дівчат, які звикли жити яскраво і сміливо. Ультрамодний весільний наряд кидає виклик рутинній нудьзі, закликаючи вибратися з полону fasnion-стереотипів.

Тільки погляньте, оригінальність цього нарядного вбрання нітрохи не поступається її пишності! Повітряні драпірування, модні запахи, хвилюючі декольте, асиметричні банти та інші характерні ознаки трендових коктейльних суконь прекрасно вписалися в концепцію розкішних вечірніх комбінезонів.

Зірки давно оцінили цей зручний варіант одягу і все частіше вибирають комбінезони для червоної доріжки. Хороша новина: ефектні наряди як у Дженніфер Лопес або Амаль Клуні завжди можна повторити. Для цього важливо не помилитися з вибором майстра і тканини для пошиття модного комбінезона. Фахівці радять зробити ставку на шовковисту віскозу артикулу ⇒Rio⇐⇒16303⇐, матовий елегантний крепдешин артикулу ⇒Betsy⇐, а також ніжний напівпрозорий шифон артикулу ⇒1040⇐. Молочна і білосніжна віскоза – для весілля і випускних балів, яскраві тканини підійдуть для пошиття вечірніх комбінезонів.

No comments yet.

Залишити відповідь