Шовк, атлас, віскоза, яка тканина краще для вечірньої спідниці?

Що відрізняє вечірню спідницю від повсякденної моделі? Різниця, перш за все, криється в якості тканини і фасоні нарядного одягу. Вечірні спідниці шиють з розкішного текстилю, що утворює ефектні фалди; пластичні полотна, ліниво струмуючі вниз; шовковисті і прозорі тканини, що відповідають за повітряний «характер» пишних ярусних спідниць. Наприклад, як наша улюблена шовковиста віскоза ⇒16303⇐, яку ви можете купити оптом і в роздріб у нашому інтернет-магазині просто клікнувши по артикулу і перейшовши на сайт. До речі, там ви побачите весь асортимент і колірну палітру цієї тканини.

 

Що відрізняє вечірню спідницю від повсякденної моделі? Різниця, перш за все, криється в якості тканини і фасоні нарядного одягу. Вечірні спідниці шиють з розкішного текстилю, що утворює ефектні фалди; пластичні полотна, ліниво струмуючі вниз; шовковисті і прозорі тканини, що відповідають за повітряний «характер» пишних ярусних спідниць. Наприклад, як наша улюблена шовковиста віскоза⇒16303⇐, яку ви можете купити оптом і в роздріб у нашому інтернет-магазині просто клікнувши по артикулу і перейшовши на сайт. До речі, там ви побачите весь асортимент і колірну палітру цієї тканини.

Безсумнівний хіт «спідничної» ієрархії – аристократична модель зі складною драпіровкою. Тканина, закладена в об’ємні складки в області бокового шва, розкривається шикарним віялом глибоких фалд в нижній частині спідниці. Претензійна вечірня спідниця в підлогу в парі з гідним верхом здатна скласти серйозну конкуренцію будь-якому нарядному платтю.

 

Ідеальними тканинами для пошиття вечірніх спідниць обгрунтовано визнані тканини:

Для створення романтичного, трохи інфантильного образу, бажано вибрати тканину м’яких пастельних тонів. Чудовий Vamp look забезпечать полотна глибоких насичених кольорів.
 ⇒шовк⇐.

Питання у виборі тканини, де купити відповідну тканину, як купити тканину в роздріб в Києві якщо живете ви в Харкові. Компанія IAMTEX продає тканини оптом і в роздріб по всій Україні. Якщо вам сподобалися якісь тканини із запропонованих у цій статті ви можете замовити на сайті.

Наші клієнти купують у нас віскозу, тканину для спідниць, суконь, сліп-дрессів. Де б вони не знаходилися в Україні: в Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Луцьку, Суми, Ужгород, Хмельницький і тд, без проблем отримають наші зразки і можуть купити тканину оптом і в роздріб у компанії IAMTEX.

У Києві ви можете особисто ознайомитися з тканинами в магазинах за адресою:
Київ, вул. Каземіра Малевича, 86В м. Либідська (колишня вулиця Боженка)
+380673890570 +380982990001
Київ, вул. Клеманська, 1/5
+380502210020

No comments yet.

Залишити відповідь