Тканина для вечірнього плаття в грецькому стилі

Велич античної епохи знайшло відображення в архітектурі, скульптурі, живопису. Мода – невід’ємна складова культурної спадщини, не стала винятком: дизайнери не втомлюються черпати ідеї з прекрасного минулого. Талановитим кутюр’є вдається транслювати їх у вигляді розкішної ошатного одежі, збагативши сучасними тенденціями.

Вечірня сукня у грецькому стилі – ода жіночій грації, краси і витонченості. Чудовий наряд відмінно «сідає» на будь-яку фігуру, зводячи нанівець наявні недосконалості. Секрет універсальності вечірнього вбрання, що нагадує грецький хітон, захований в специфічному крої. Як правило, розкішна вечірня сукня в грецькому стилі струмує вниз пластичними хвилями оригінальних драпіровок, перехоплених на талії або трохи вище широким поясом.

Невагомі «грецькі» сукні для особливих випадків нерідко виконують з легкої напівпрозорої тканини, складеної в глибокі складки на одному плечі. Кілька сезонів поспіль стильні вечірні сукні у грецькому стилі з плісированими пелеринами і драпірованими деталями можна побачити в колекціях Donna Karan, Monique Lhuillier, Dolce & Gabbana.

Ексклюзивне святкове вбрання ідеально підійде для осіб, яких бентежить сумління: в трендовому «грецькому» платті з розкішної тканини кожна дівчина відчує себе богинею. Немає нічого дивного, що оригінальні вбрання в стилі тунік і хітонів стають мейнстримом випускної і весільної моди.

Наряду з традиційними «грецькими» сукнями в підлогу, що оголяють руки і область декольте, популярні моделі міді і міні, а також розкішні «грецькі» наряди з пишними довгими рукавами. Ці модні сукні чудово вписуються не тільки в вечірнє життя, але і в casual простір.

Для пошиття «грецьких» суконь прийнято використовувати легкі хвилясті тканини, що утворюють ефектні драпірування. Спочатку для таких моделей використовувалися лише білосніжні і молочні полотна. Зараз палітра рекомендованих тканин значно розширилася за рахунок додавання пастельних і насичених відтінків. Кращим вибором елегантного вечірнього «грецького» плаття стануть шовковисті віскози артикулу⇒Rio⇐,⇒16303⇐, а також елегантний матовий крепдешин артикулу ⇒Betsy⇐ , для додання легкості використовуйте напівпрозорий шифон ⇒1040⇐

 

No comments yet.

Залишити відповідь