Тканина для плаття з відкритою спиною

Легке ширяюче плаття в підлогу – чудове доповнення витонченого весільного образу. Елегантне вбрання здається досить лаконічним, але це враження створюється при побіжному погляді. Варто лише сфокусуватися, і тут же стильне весільне плаття розкриється в повній fashion-версії, демонструючи в найдрібніших подробицях наявні гідності.

Їх у ніжного вишуканого вбрання кілька. У їх числі безперечно це – відкрита спина, що додає образу зворушливої тендітності і безпосередньої чарівності. Ще одним безумовним плюсом витонченої моделі можна назвати ідеальну посадку, наближаючи модну весільну сукню до статусу досконалої. Ну і звичайно, окремого захоплення заслуговує тканина …

Аристократичне ненав’язливе мерехтіння шовковистої матерії вдало поєднується з її дивовижною пластичністю. Такий тандем дозволяє творити магію: грамотно підібрана тканина, немов магніт, притягує увагу оточуючих до чудової сукні сезону. До слова, подібний фасон хороший не тільки в якості весільного вбрання. Неординарне плаття підійде випускниці, яка відправляється на перший дорослий бал. Та й дівчина, приміряючи цей наряд в пошуках витонченого вечірнього плаття для важливого світського заходу, навряд чи розлучиться з такою вдалою моделлю.

У добірці суконь з відкритою спиною присутні цікаві елементи, які можна запозичити для пошиття іншого одягу. Наприклад, широкий пояс-бант стане відмінною прикрасою романтичної блузи, тонкі бретелі класно зміксуются в трендовому сліп дресс, струмуючий шлейф вдало доповнить ошатну довгу спідницю. Компанія IAMTEX, визнаний експерт в делікатних «модних» питаннях, пропонує шити подібні весільні, вечірні та випускні сукні з сучасних екологічних шовковистих тканин артикулу ,⇒Rio⇐,⇒16303⇐,⇒1040⇐,⇒Betsy⇐.

No comments yet.

Залишити відповідь