Тканина для вечірнього плаття-міні

Все частіше чудовою альтернативою традиційному вечірньому платті в підлогу виступає сексуальне міні. Коротка вечірня сукня має не менше, а часом навіть більше шансів бути поміченим на вечірці будь-якого масштабу. Червоні доріжки рясніють знаменитостями всіх рангів, віку і комплекцій, одягнених в провокативне міні. Бажання селебріті засвітитися в модних хроніках цілком зрозуміло, проте приміряти вбрання екстремальної довжини слід з обережністю.

Важливо розуміти, що трендові вечірні сукні міні підступні: вони можуть з легкістю піднести свою володарку на трон королеви вечірки або скинути вниз, поставивши клеймо профана fashion сфери. Нарядне плаття міні належне струнким дівчатам з підтягнутими формами. Вони можуть нескінченно експериментувати з фасонами або вибрати для себе непотоплюваний тренд – little black dress. Чарівне чорне міні-плаття доречно на вечірках і світських івентах, творчих зустрічах і прес-конференціях.

Не ординарно і по свіжому виглядають вечірні міні-сукні з тканини з модним графічним і анімалістичні принтом. Такі моделі немов створені для динамічних дівчат, які чітко знають, чого хочуть від життя. Елегією і ніжністю просякнуті летючі короткі платтячка, прикрашені воланами, драпіровками, жабо і декоративними бантами.

Вечірні сукні формату «міні» чудові! Вибравши для пошиття вподобаної моделі шовковисту віскозу артикулів⇒Rio⇐,⇒16303⇐, Є всі шанси обзавестися вечірнім вбранням преміум-класу. Також підійдуть і такі варіанти тканин, як напівпрозорий віскозний шифон артикулу⇒1040⇐, однотонний і принтованний район ⇒3705⇐.

No comments yet.

Залишити відповідь