Як пошити плаття з V – подібним вирізом

Девіз цього лаконічного весільного плаття – елегантна простота. Відсутність складних декоративних елементів компенсується глибоким V – подібним вирізом, доповненим ефектним шифоновим драпіруванням або без. Витончені бретелі – спагетті вдало вписуються в концепцію оригінального фасону, акцентуючи увагу на глибокому декольте.

Неординарна модель привертає увагу як в статичному стані, так і заворожує в динаміці. Струмлива шовковиста тканина довгого весільного вбрання неспішно колишеться при ходьбі, створюючи ілюзію пластичних хвиль.

Стильне білосніжне плаття ідеальне в усіх аспектах: добре сідає на пропорційну фігуру, комфортно носиться, відповідає останнім трендам Високої моди. До того ж фасон сукні впевнено можна назвати універсальним. Достатньо в якості альтернативи білому вибрати пастельний тон, і плаття тут же трансформується в ніжний наряд випускної сукні. Насичений колір тканини цієї моделі буде доречним для вечірньої сукні на червоній доріжці або ж на значимому світському івенті.

Потрапити в яблучко з вибором тканини для цього весільного плаття дуже просто! В асортименті компанії IAMTEX припасено для такого випадку чимало відповідних тканин. У числі оптимальних для пошиття сукні: шовковисті тканини артикулів ⇒Rio⇐,⇒16303⇐. А тепер нам потрібна тканина для драпіровки: напівпрозорий шифон артикулу⇒1040⇐, а також матовий крепдешин артикулу ⇒Betsy⇐.
Вибирайте та приголомшуйте!

Питання у виборі тканини, де купити відповідну тканину, як купити тканину в роздріб в Києві якщо живете ви в Харкові. Компанія IAMTEX продає тканини оптом і в роздріб по всій Україні. Якщо вам сподобалися якісь тканини із запропонованих в цій статті ви можете замовити їх на сайті.

Наші клієнти купують у нас віскозу, тканину для спідниць, суконь, сліп дрес. Де б вони не знаходилися в Україні в Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Луцьку, Суми, Ужгород, Хмельницький і не тільки, отримують наші зразки і можуть купити тканину оптом і в роздріб в компанії IAMTEX.

No comments yet.

Залишити відповідь