Тканина шовкова для спідниць

Спідниці зі светрами оверсайз

 

Носити спідницю стриманого фасону і не виглядати при цьому простачкою – чи можливо таке? На перший погляд пропонована ситуація виглядає міфом. Однак досвід відомих трендсеттерів доводить, що вдалий тандем самих звичайних речей часто стає яскравим прикладом для наслідування.

Одним з найуспішніших модних кодів, які органічно вписалися в повсякденне життя, став практичний стильний мікс струмуючої спідниці з подовженою довжиною і трохи розтягнутим светром. Оригінальний аутфіт дівчатам, які поєднують насичене світське життя з офісною рутиною.

Модна спідниця міді в дуеті зі светром оверсайз чудово виглядає, з комфортом носиться, без проблем вписується в строгий дрес-код. Варто доповнити комплект виразними аксесуарами, і він тут же трансформується в ультрамодний прикид. В такому, до речі, можна без докорів сумління відправитися і в театр, і на незаплановане побачення, і на гучну вечірку.

Летюча спідниця максі в парі з трендовим світшотом – ідеальне втілення богемного луку, шанованого адептами індивідуальності. Такий образ підходить для неспішного проведення часу і довгоочікуваної відстки.

Контраст фактур з різних вимірів забезпечує колосальний успіх трендової fasnion комбінації. Брутальний оверсайз на тлі невагомої спідниці виглядає незвично, викликаючи у свідомості цікаві алюзії.

Таке сміливе і незвичне поєднання, акцентує увагу на тендітній витонченій фігурці, підкреслюючи витонченість форм. Зшити ефектну спідницю до модного светру оверсайз найкраще з шовковистої тканини артикулу⇒Rio⇐,⇒16303⇐.

No comments yet.

Залишити відповідь