Інноваційна бавовна

1 квітня відбулось нагородження премії H & M за глобальні зміни. Де були нагороджені кращі ідеї в індустрії моди. Наступні інновації були обрані переможцями з 5893 заявок з 175 країн:

 

Galy, Бразильське підприємство, що базується в США, що використовує біотехнології для виробництва бавовни, вирощеної в лабораторії, було удостоєно найвищої нагороди Фонду Глобальних змін H & M і отримало 300 000 євро.

У своїй заяві генеральний директор Galy Лучано Буено заявив, що отримання премії має допомогти відкрити нові двері для партнерства, технологій і послужити закликом до дії для всієї галузі.

Призом в 250 000 євро став Werewool, також базується в США, що спеціалізується на виготовленні еластичних і натуральних кольорових тканин з білкової ДНК.

Призи в розмірі 150 000 євро були вручені індійській компанії TextileGenesis, американській SeaChange Technologies і французькій Fairbrics. TextileGenesis розробляє методи для відстеження стійких волокон за допомогою технології блокчейн. SeaChange Technologies працює над поділом і очищенням стічних вод для усунення токсичних опадів на звалищах, а Fairbrics прагне перетворювати парникові гази в поліестер.

«Інновації, що виграли допоможуть нашій галузі заново винайти себе і, ми сподіваємося, надихнуть інших також знайти нові рішення», – сказав у своїй заяві член правління фонду H & M Карл-Йохан Перссон.

Гранти становлять 1 мільйон євро, і переможці приєднуються до річної програми прискорення, що проводиться Accenture і Королівським технологічним інститутом KTH.

Премія H & M Foundation була заснована в 2015 році. «Фонд H & M підтримує боротьбу з вірусом COVID-19, і в той же час ми продовжуємо підтримувати підприємців і новаторів в забезпеченні довгострокової стійкості. Щороку мене вражають ідеї, представлені на премію за глобальні зміни. Інновації самі по собі кидають виклик тому, як ми думаємо про моду. Нам потрібно залишити старі, лінійні способи мислення і швидше рухатися до позитивної та стійкої моделі планети.», – сказав Перссон.

No comments yet.

Залишити відповідь