A Bride Less Ordinary

Кумедне відео з Карою Делевінь, котра приміряє на себе нестандартні образи нареченої. Ми бачимо не тільки весільні наряди класичних силуетів і “як у принцес” з пишною спідницею тафтою, з найтоншим мереживом павутинкою і відкритими плечима, але і класичний костюм строгого крою з вишивкою бісером і камінням Swarovski, який виглядає дуже елегантно на завзятій нареченій.

Причому Кара розглядає наряди не тільки з класичної білої весільної тканини. Вона так само зупиняє свій вибір на рожевій сукні з пір’ям, з радістю приміряє легке струмуюче весільне плаття пудрового кольору, і навіть чорне вбрання дає їй можливість подуріти. Кожне пошите в цьому відео плаття – шедевр. Дизайнери створили найрізноманітніші варіанти весільних нарядів – мінімалістичних, схожих на кремові торти, прозорих, летючих, або навпаки зі складними конструкціями, корсетами, прикрасами і пір’ям. І якщо хтось шукає або шиє весільне плаття своєї мрії, загляньте в VOGUE, там ви знайдете кращі весільні сукні кожного сезону.

Але головна ідея цього життєствердного відео в тому, що, лише щиро полюбивши і прийнявши себе такою яка ти є, можна полюбити когось іншого.

А еще нам очень нравится вареный джинсовый костюм, так явно подчеркивающий бунтарский дух модели.  Заглядывая в прошлое варенки были must have любой модницы восьмидесятых и сейчас нестандартная обработка джинс вновь набирает обороты. Какие технологии обработки джинса только не используют дизайнеры чтобы придать оригинальности своим изделиям. Stone wash (стирка камнями),  3D - эффект,  разрывы, разрезы, царапины и это не все чему может подвергнуться деним на фабрике для того чтобы изделие из джинса  выглядело модно и актуально. И мы обязательно расскажем вам в следующей статье более подробно о наиболее популярных техниках обработки денима.

No comments yet.

Залишити відповідь